Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.31 (26)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
szczytny cel ofiarował 18-letni Kuba, Czytelnik Faktu, który jako jeden z pierwszych zadzwonił do naszej redakcji. Po odbiorze sprzętu ruszyliśmy szybko do Żarnówki. Chłopczyk czuł się coraz gorzeji chcieliśmy jak najszybciej przekazać inhalator.
Natychmiast po przywiezieniu urządzenia Rysio przeszedł pierwszą inhalację.
- Od razu poczuł się lepiej - rodzice chłopca z zadowoleniem obserwowali, jak lecznicza para owiewa Rysia. - Teraz będzie cierpiał mniej - mówila przez łzy Teresa Matyja.
Rzeczywiście, już po kilku minutach Rysiowi wrócił dobry humor. Chłopczyk mocno wdychał leki zawarte w parze, raz po raz się uśmiechał. Jednak najbardziej zainteresowany był pokaźną paczką, którą wysłali mu Czytelnicy Faktu.W środku "Orzeszek
szczytny cel ofiarował 18-letni Kuba, Czytelnik Faktu, który jako jeden z pierwszych zadzwonił do naszej redakcji. Po odbiorze sprzętu ruszyliśmy szybko do Żarnówki. Chłopczyk czuł się coraz gorzeji chcieliśmy jak najszybciej przekazać inhalator.<br>Natychmiast po przywiezieniu urządzenia Rysio przeszedł pierwszą inhalację.<br>&lt;q&gt;- Od razu poczuł się lepiej&lt;/&gt; - rodzice chłopca z zadowoleniem obserwowali, jak lecznicza para owiewa Rysia. &lt;q&gt;- Teraz będzie cierpiał mniej&lt;/&gt; - mówila przez łzy Teresa Matyja.<br>Rzeczywiście, już po kilku minutach Rysiowi wrócił dobry humor. Chłopczyk mocno wdychał leki zawarte w parze, raz po raz się uśmiechał. Jednak najbardziej zainteresowany był pokaźną paczką, którą wysłali mu Czytelnicy Faktu.W środku "Orzeszek
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!