Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Pekinie jest taki duży dom towarowy jak "Jubilat". Zdziwił się, gdy mu powiedziałem, że nie ma takiego, bo wszystkie są większe - opowiada Ma Dong hui.
Mao Yan Bo marzy o sprowadzaniu do Nowego Targu zespołów ze swojego rodzinnego kraju. Na razie uniemożliwiają to problemy z dostaniem wizy. Dlatego goście muszą zadowolić się muzyką z płyt. Już wkrótce zamierza zorganizować w Nowym Targu wystawę chińskiego artysty, mieszkającego w Krakowie. Pomoc w realizacji tych planów obiecał dyrektor MOK-u, Leszek Pustówka. W sali restauracyjnej stoi telewizor. Chętni mogą poznać uroki Chin dzięki kasetom video.
Polską zarazili go rodzice, którzy w latach 50. studiowali
Pekinie jest taki duży dom towarowy jak "Jubilat". Zdziwił się, gdy mu powiedziałem, że nie ma takiego, bo wszystkie są większe - opowiada Ma Dong hui.<br>Mao Yan Bo marzy o sprowadzaniu do Nowego Targu zespołów ze swojego rodzinnego kraju. Na razie uniemożliwiają to problemy z dostaniem wizy. Dlatego goście muszą zadowolić się muzyką z płyt. Już wkrótce zamierza zorganizować w Nowym Targu wystawę chińskiego artysty, mieszkającego w Krakowie. Pomoc w realizacji tych planów obiecał dyrektor MOK-u, Leszek Pustówka. W sali restauracyjnej stoi telewizor. Chętni mogą poznać uroki Chin dzięki kasetom video.<br>Polską zarazili go rodzice, którzy w latach 50. studiowali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!