Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 19
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
Pekinie jest taki duży dom towarowy jak "Jubilat". Zdziwił się, gdy mu powiedziałem, że nie ma takiego, bo wszystkie są większe - opowiada Ma Dong hui.
Mao Yan Bo marzy o sprowadzaniu do Nowego Targu zespołów ze swojego rodzinnego kraju. Na razie uniemożliwiają to problemy z dostaniem wizy. Dlatego goście muszą zadowolić się muzyką z płyt. Już wkrótce zamierza zorganizować w Nowym Targu wystawę chińskiego artysty, mieszkającego w Krakowie. Pomoc w realizacji tych planów obiecał dyrektor MOK-u, Leszek Pustówka. W sali restauracyjnej stoi telewizor. Chętni mogą poznać uroki Chin dzięki kasetom video.
Polską zarazili go rodzice, którzy w latach 50. studiowali
Pekinie jest taki duży dom towarowy jak "Jubilat". Zdziwił się, gdy mu powiedziałem, że nie ma takiego, bo wszystkie są większe - opowiada Ma Dong hui.<br>Mao Yan Bo marzy o sprowadzaniu do Nowego Targu zespołów ze swojego rodzinnego kraju. Na razie uniemożliwiają to problemy z dostaniem wizy. Dlatego goście muszą zadowolić się muzyką z płyt. Już wkrótce zamierza zorganizować w Nowym Targu wystawę chińskiego artysty, mieszkającego w Krakowie. Pomoc w realizacji tych planów obiecał dyrektor MOK-u, Leszek Pustówka. W sali restauracyjnej stoi telewizor. Chętni mogą poznać uroki Chin dzięki kasetom video.<br>Polską zarazili go rodzice, którzy w latach 50. studiowali
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego