Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 02.05 (5)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
bywa. Przykładem jest mój najnowszy utwór: kiedy byłam ostatniego lata na kursach nowej muzyki w Darmstadt, poznałam Nataszę Goerke, która podarowała mi swój literacki tomik. Otworzyłam go od razu na "Opowiadaniach", które mnie zauroczyły i postanowiłam coś z nimi zrobić. Natasza się zgodziła. Po prawykonaniu wysłałam jej płytę i była zadowolona. Zdarza się jednak, że pierwszy mój pomysł na utwór jest natury czysto muzycznej i wtedy szukam tekstu, który by mi pomógł go zrealizować. Niektóre moje kompozycje wokalne nie mają tekstu, są zabawą brzmieniami.

Na ostatniej Warszawskiej Jesieni pokazała pani niesłychaną wirtuozerię, zwłaszcza w utworze austriackiego kompozytora Bernharda Langa.

Kiedy dostałam
bywa. Przykładem jest mój najnowszy utwór: kiedy byłam ostatniego lata na kursach nowej muzyki w Darmstadt, poznałam Nataszę Goerke, która podarowała mi swój literacki tomik. Otworzyłam go od razu na "Opowiadaniach", które mnie zauroczyły i postanowiłam coś z nimi zrobić. Natasza się zgodziła. Po prawykonaniu wysłałam jej płytę i była zadowolona. Zdarza się jednak, że pierwszy mój pomysł na utwór jest natury czysto muzycznej i wtedy szukam tekstu, który by mi pomógł go zrealizować. Niektóre moje kompozycje wokalne nie mają tekstu, są zabawą brzmieniami.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who1&gt;Na ostatniej Warszawskiej Jesieni pokazała pani niesłychaną wirtuozerię, zwłaszcza w utworze austriackiego kompozytora Bernharda Langa.&lt;/&gt;<br><br>&lt;who2&gt;Kiedy dostałam
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego