Typ tekstu: Książka
Autor: Rudniańska Joanna
Tytuł: Miejsca
Rok: 1999
znanych osobistości świata władzy i polityki, zarówno z najbliższej okolicy, jak i z Warszawy, Brukseli czy innych miast Europy. Aya, prowadząc tak ekskluzywne hospicjum, musiała uczestniczyć również w innych grach i zawsze sprawiało jej to satysfakcję. Ale tej nocy było inaczej. Nawet tańcząc z przewodniczącym włoskiej partii faszystowskiej nie była zadowolona, że wkrótce jego córka zostanie pensjonariuszką "Autostrady Wśród Chmur". Włoch przyciskał ją do siebie tak, że nie mogła oddychać.
- Pan chyba sądzi, że jestem cytryną, i chce mnie pan wycisnąć - powiedziała do niego po włosku, a on zaczął rozpływać się w zachwytach nad jej dowcipem i wykształceniem.
- Byłbym szczęśliwy, mogąc
znanych osobistości świata władzy i polityki, zarówno z najbliższej okolicy, jak i z Warszawy, Brukseli czy innych miast Europy. Aya, prowadząc tak ekskluzywne hospicjum, musiała uczestniczyć również w innych grach i zawsze sprawiało jej to satysfakcję. Ale tej nocy było inaczej. Nawet tańcząc z przewodniczącym włoskiej partii faszystowskiej nie była zadowolona, że wkrótce jego córka zostanie pensjonariuszką "Autostrady Wśród Chmur". Włoch przyciskał ją do siebie tak, że nie mogła oddychać.<br>- Pan chyba sądzi, że jestem cytryną, i chce mnie pan wycisnąć - powiedziała do niego po włosku, a on zaczął rozpływać się w zachwytach nad jej dowcipem i wykształceniem.<br>- Byłbym szczęśliwy, mogąc
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego