Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o podróży poślubnej,o meblowaniu mieszkania,o rybach akwariowych,o medycynie
Rok powstania: 2001
osób pracuje sumarycznie?
W Warszawie jedenaście, w biurze w Sopocie chyba osiem plus wybudowaliśmy hotel, więc w hotelu jest około sześćdziesięciu pracowników. Ale to teraz dopiero tak ruszyło z kopyta.
Długo już tam pracujesz?
Osiem miesięcy gdzieś tak, nie, siedem miesięcy.
I zadowolona jesteś?
No tak sobie. To znaczy jestem zadowolona pod tym względem, że mam taką pracę bardzo spokojną, taką bezstresową w sumie, kontakt z ludźmi różnymi. Bardzo dużo architektów teraz na przykład poznaję przez to. Chcą dla nas projektować. Jak przychodzą zachwalają swoje możliwości.
Czyli w sumie jest ciekawa dla ciebie ta praca? Spełniasz się?
To znaczy nie, chyba
osób pracuje sumarycznie?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;W &lt;name type="place"&gt;Warszawie&lt;/&gt; jedenaście, w biurze w &lt;name type="place"&gt;Sopocie&lt;/&gt; chyba osiem plus wybudowaliśmy hotel, więc w hotelu jest około sześćdziesięciu pracowników. Ale to teraz dopiero tak ruszyło z kopyta.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Długo już tam pracujesz?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;Osiem miesięcy gdzieś tak, nie, siedem miesięcy.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;I zadowolona jesteś?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;No tak sobie. To znaczy jestem zadowolona pod tym względem, że mam taką pracę bardzo spokojną, taką bezstresową w sumie, kontakt z ludźmi różnymi. Bardzo dużo architektów teraz na przykład poznaję przez to. &lt;vocal desc="yyy"&gt; Chcą dla nas projektować. Jak przychodzą zachwalają swoje możliwości.&lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt;Czyli w sumie jest ciekawa dla ciebie ta praca? Spełniasz się?&lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt;To znaczy nie, chyba
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego