Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy zdrowotne
Rok: 2003
Na początku mu nie uwierzyłam. Byłam przekonana, że po prostu ze mną flirtuje, ale w końcu dałam mu swój numer telefonu. On rzeczywiście zadzwonił - i zanim się zorientowałam, znalazłam się w telewizji".
Ilona współprowadziła pierwszy polski talk show "Na każdy temat" przez cztery lata i była z tej pracy bardzo zadowolona. W którymś momencie przestało jej to wystarczać, chciała chodzić po wybiegu.
"Czułam że się nie rozwijam. Nie mogła wyrażać swojej własnej opinii, ponieważ każde zdanie było wcześniej przygotowane przez producentów. Równolegle rozpoczęłam pracę fotomodelki"
Przyjemne życie
Gdy Ilona patrzy wstecz, stwierdza, że sprawy potoczyły się dokładnie tak, jak chciała. Teraz
Na początku mu nie uwierzyłam. Byłam przekonana, że po prostu ze mną flirtuje, ale w końcu dałam mu swój numer telefonu. On rzeczywiście zadzwonił - i zanim się zorientowałam, znalazłam się w telewizji".<br>Ilona współprowadziła pierwszy polski talk show "Na każdy temat" przez cztery lata i była z tej pracy bardzo zadowolona. W którymś momencie przestało jej to wystarczać, chciała chodzić po wybiegu.<br>"Czułam że się nie rozwijam. Nie mogła wyrażać swojej własnej opinii, ponieważ każde zdanie było wcześniej przygotowane przez producentów. Równolegle rozpoczęłam pracę fotomodelki"<br>Przyjemne życie<br>Gdy Ilona patrzy wstecz, stwierdza, że sprawy potoczyły się dokładnie tak, jak chciała. Teraz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego