Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
zostaną wprowadzone certyfikaty, które będą świadczyć, że dana szkoła nauki jazdy spełnia wymogi i standardy nowego systemu szkolenia kierowców.

HOROSKOP marzec

Ryby (19 lutego - 20 marca)

ZRÓB WRAŻENIE. Merkury dostarczy ci ostatni element układanki potrzebny do odpowiedzi na od dawna dręczące cię pytanie. Około trzynastego asteroida Ceres sprawi, że poważnie zadurzysz się w facecie-mądrali. Uran spróbuje przedłużyć ci przerwę na lunch dwudziestego dziewiątego; jeśli tego unikniesz, ocalisz skórę. COSMOWSKAZÓWKA: Oddaj się kosmetycznym szaleństwom - Wenus pomoże ci się odstresować.

Baran (21 marca - 19 kwietnia)

STAW CZOŁO. Wytrawny psychoanalityk Neptun pomoże ci odkryć zaskakującą tajemnicę o tobie samej. Uważaj siódmego w nocy
zostaną wprowadzone certyfikaty, które będą świadczyć, że dana szkoła nauki jazdy spełnia wymogi i standardy nowego systemu szkolenia kierowców.&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=144-145&gt;<br><br>&lt;div&gt;<br><br>&lt;tit&gt;HOROSKOP marzec&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ryby (19 lutego - 20 marca)&lt;/&gt;<br><br>ZRÓB WRAŻENIE. Merkury dostarczy ci ostatni element układanki potrzebny do odpowiedzi na od dawna dręczące cię pytanie. Około trzynastego asteroida Ceres sprawi, że poważnie zadurzysz się w facecie-mądrali. Uran spróbuje przedłużyć ci przerwę na lunch dwudziestego dziewiątego; jeśli tego unikniesz, ocalisz skórę. &lt;ORIG&gt;COSMOWSKAZÓWKA&lt;/&gt;: Oddaj się kosmetycznym szaleństwom - Wenus pomoże ci się &lt;orig&gt;odstresować&lt;/&gt;.<br><br>&lt;tit&gt;Baran (21 marca - 19 kwietnia)&lt;/&gt;<br><br>STAW CZOŁO. Wytrawny psychoanalityk Neptun pomoże ci odkryć zaskakującą tajemnicę o tobie samej. Uważaj siódmego w nocy
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego