Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 02.18 (41)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Konkurs!
Dla naszych Czytelników mamy po 2 podwójne zaproszenia na dzisiejsze i jutrzejsze przedstawienie. By je dostać, dzwońcie dzisiaj w godz. 13-13.30 pod nr 608 55 55.

Justin Timberlake - Live From London
Justin jest dziś jedną z najjaśniej święcących gwiazd muzycznego biznesu. Wbrew pozorom słuchają go nie tylko zakochane w swym idolu nastolatki. Koncert w London Arena dowodzi, że muzyka Timbarlake'a to coś więcej niż łatwe piosenki dla małych dziewczynek. Jego występ to show, zachwycający scenografią i choreografią.
DR

5 najfajniejszych...
...kawiarni internetowych w Warszawie
1.Casablanca. Dwa razy w tygodniu organizowane jest karaoke, a w piątki gra zespół
Konkurs!&lt;/&gt;<br>Dla naszych Czytelników mamy po 2 podwójne zaproszenia na dzisiejsze i jutrzejsze przedstawienie. By je dostać, dzwońcie dzisiaj w godz. 13-13.30 pod nr 608 55 55.&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Justin Timberlake - Live From London&lt;/&gt;<br>Justin jest dziś jedną z najjaśniej święcących gwiazd muzycznego biznesu. Wbrew pozorom słuchają go nie tylko zakochane w swym idolu nastolatki. Koncert w London Arena dowodzi, że muzyka Timbarlake'a to coś więcej niż łatwe piosenki dla małych dziewczynek. Jego występ to show, zachwycający scenografią i choreografią.<br>&lt;au&gt;DR&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;5 najfajniejszych...&lt;/&gt;<br>&lt;intro&gt;...kawiarni internetowych w Warszawie&lt;/&gt;<br>1.Casablanca. Dwa razy w tygodniu organizowane jest karaoke, a w piątki gra zespół
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!