Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.26 (21)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
uważanego za azjatycką jaskinię terrorystów. To tam działa powiązana z al-Kaidą organizacja, która w zamachu na Bali zabiła dwa lata temu ponad 200 osób.
* Dlaczego Bush tak się boi, że Polacy odbiorą pracę Amerykanom? Po całej niemal Europie od dawna jeździmy bez wiz i nikt nie skarży się na zalew robotników z Polski.
Irlandczycy potrafili wywalczyć dla siebie zniesienie wiz do Ameryki. I my możemy odnieść sukces, pod warunkiem, że tak jak oni będziemy uparci i nasze władze nie dadzą się zbyć byle czym Amerykanom.
TP

Szanowny Panie Jagieliński...
Jak na chłopa przystało, jest Pan szczery do bólu. I dobrze
uważanego za azjatycką jaskinię terrorystów. To tam działa powiązana z al-Kaidą organizacja, która w zamachu na Bali zabiła dwa lata temu ponad 200 osób.<br>* Dlaczego Bush tak się boi, że Polacy odbiorą pracę Amerykanom? Po całej niemal Europie od dawna jeździmy bez wiz i nikt nie skarży się na zalew robotników z Polski.<br>Irlandczycy potrafili wywalczyć dla siebie zniesienie wiz do Ameryki. I my możemy odnieść sukces, pod warunkiem, że tak jak oni będziemy uparci i nasze władze nie dadzą się zbyć byle czym Amerykanom.<br>&lt;gap&gt;&lt;au&gt;TP&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Szanowny Panie Jagieliński...&lt;/&gt;<br>Jak na chłopa przystało, jest Pan szczery do bólu. I dobrze
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego