Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Powszechny
Nr: 48
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1994
ścianę, przez którą oglądać można będzie zamek królewski nawet podczas deszczu, śniegu czy jesiennej zawiei. Były to następne dwa miliony, co razem z moją nagrodą dawało już 4,5 miliona dolarów - i w tym momencie Fundacja podjęła decyzję budować! Stałem się, jeśli tak można powiedzieć, "człowiekiem legalnego reżimu". Myślimy, że zanim zainteresują się one drzeworytami Hokusai, kaligrafią czy malowanym na jedwabiu kakemono - przyciągnie je najpierw technika i elektroniczne nowości.
Isozaki obejrzał pierwsze dwa z zaproponowanych miejsc, na koniec zaprowadziliśmy go z Krystyną Zachwatowicz na taras Wawelu i z góry pokazaliśmy mu blaszane dachy baraków.
Wyceniono je na około 50 milionów dolarów
ścianę, przez którą oglądać można będzie zamek królewski nawet podczas deszczu, śniegu czy jesiennej zawiei. Były to następne dwa miliony, co razem z moją nagrodą dawało już 4,5 miliona dolarów - i w tym momencie Fundacja podjęła decyzję budować! Stałem się, jeśli tak można powiedzieć, "człowiekiem legalnego reżimu". Myślimy, że zanim zainteresują się one drzeworytami Hokusai, kaligrafią czy malowanym na jedwabiu &lt;foreign&gt;kakemono&lt;/&gt; - przyciągnie je najpierw technika i elektroniczne nowości. <br>Isozaki obejrzał pierwsze dwa z zaproponowanych miejsc, na koniec zaprowadziliśmy go z Krystyną Zachwatowicz na taras Wawelu i z góry pokazaliśmy mu blaszane dachy baraków. <br>Wyceniono je na około 50 milionów dolarów
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego