Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Glamour
Nr: 8
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2003
realne marzenia. Masz 25 lat - idealny moment w życiu, żeby zacząć je realizować.
Kasia: Nie potrafię spojrzeć na to w ten sposób. Mam wrażenie, że wszystkie te rzeczy są nie dla mnie.
J.D.: Ponieważ?
Kasia: Zawsze wiedziałam, że nie jestem dość dobra. I rezygnowałam ze swoich pragnień i marzeń, zanim zaczęłam je realizować.
J.D.: A o jakich studiach marzyłaś? Co chciałabyś robić w życiu?
Kasia: Bardzo chciałam iść na ASP. Uwielbiam malować. Bardzo lubię też projektować wnętrza, urządzam mieszkania wszystkim znajomym.
J.D.: Więc dlaczego nie?
Kasia: To zajęcie dla osób szczególnych, utalentowanych, twórczych.
J.D.: A ty jaka
realne marzenia. Masz 25 lat - idealny moment w życiu, żeby zacząć je realizować.&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Nie potrafię spojrzeć na to w ten sposób. Mam wrażenie, że wszystkie te rzeczy są nie dla mnie.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Ponieważ?&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Zawsze wiedziałam, że nie jestem dość dobra. I rezygnowałam ze swoich pragnień i marzeń, zanim zaczęłam je realizować.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: A o jakich studiach marzyłaś? Co chciałabyś robić w życiu?&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: Bardzo chciałam iść na ASP. Uwielbiam malować. Bardzo lubię też projektować wnętrza, urządzam mieszkania wszystkim znajomym.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: Więc dlaczego nie?&lt;/&gt; <br>&lt;who5&gt;Kasia: To zajęcie dla osób szczególnych, utalentowanych, twórczych.&lt;/&gt; <br>&lt;who6&gt;J.D.: A ty jaka
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego