Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy komputerowe
Rok: 2003
odbioru BEZPŁATNEGO podarunku jest niebieski czy czerwony. Następnie proszę sprawdzić na Karcie Zamówienia co Państwo od nas otrzymają!
Drodzy Przyjaciele!
Gratulacje!
To takie proste! Mają Państwo możliwość otrzymania BEZPŁATNEJ paczki z prezentami o wartości być może aż 150,00 zł, opłacając jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł.
Jednak zanim powiem cos więcej na ten temat, dowiedzmy się ile jest warta paczka z prezentami przygotowana specjalnie dla Państwa.
W tym celu, po prostu, proszę wyjąć z listu małą , srebrną kopertkę i sprawdzić czy umieszczony w niej znaczek jest czerwony, czy niebieski. Znaleźli go Państwo? To świetnie. Oto co otrzymacie, jeśli
odbioru BEZPŁATNEGO podarunku jest niebieski czy czerwony. Następnie proszę sprawdzić na Karcie Zamówienia co Państwo od nas otrzymają!<br>Drodzy Przyjaciele!<br>Gratulacje!<br>To takie proste! Mają Państwo możliwość otrzymania BEZPŁATNEJ paczki z prezentami o wartości być może aż 150,00 zł, opłacając jedynie koszty pakowania i wysyłki 14,95 zł.<br>Jednak zanim powiem cos więcej na ten temat, dowiedzmy się ile jest warta paczka z prezentami przygotowana specjalnie dla Państwa.<br>W tym celu, po prostu, proszę wyjąć z listu małą , srebrną kopertkę i sprawdzić czy umieszczony w niej znaczek jest czerwony, czy niebieski. Znaleźli go Państwo? To świetnie. Oto co otrzymacie, jeśli
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego