Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.03 (2)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
w Komendzie Powiatowej? Pomożemy mu przejrzeć na oczy.
Sprawa rodzinnego tankowania to mały kamyczek w ogródku legionowskiego szeryfa, ale dziś zacznijmy od niego. Wszystkie radiowozy z powiatu tankują gaz na jednej stacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby stacja nie należała do... żony komendanta.
Od września ub. r. policjanci zaopatrują się na stacji Auto-Gaz w Legionowie. Wcześniej rozpisano przetarg. KSP wysłała ofertę ponoć do 32 firm. Odpowiedź przysłały trzy. Jedną odrzucono od razu. Z dwóch, które pozostały, wygrała stacja Eugenii Sucheckiej. Jedynym kryterium była cena.
Sam komendant zapytany przez nas, czy to prawda, że ponad 50 radiowozów tankuje na
w Komendzie Powiatowej? Pomożemy mu przejrzeć na oczy.<br>Sprawa rodzinnego tankowania to mały kamyczek w ogródku legionowskiego szeryfa, ale dziś zacznijmy od niego. Wszystkie radiowozy z powiatu tankują gaz na jednej stacji. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby stacja nie należała do... żony komendanta. <br>Od września ub. r. policjanci zaopatrują się na stacji Auto-Gaz w Legionowie. Wcześniej rozpisano przetarg. KSP wysłała ofertę ponoć do 32 firm. Odpowiedź przysłały trzy. Jedną odrzucono od razu. Z dwóch, które pozostały, wygrała stacja Eugenii Sucheckiej. Jedynym kryterium była cena. <br>Sam komendant zapytany przez nas, czy to prawda, że ponad 50 radiowozów tankuje na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego