Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Ozon
Nr: 9
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2005
rynku. - Liczyliśmy na 2-4 tys. użytkowników, a udało się ich zdobyć ponad 20 tys. - mówi Jacek Świderski. Do końca roku ma ich być 200 tys.

Każdy z użytkowników dostaje własny numer telefonu tak jak w TP SA. Otwiera to przed o2.pl nowe szanse rozwoju w branży telekomunikacyjnej. Będzie zaopatrywać internautów w małe błękitne skrzynki, do których można podłączyć jednocześnie Internet i telefon - bez konieczności płacenia abonamentu. Ale to nie koniec. Twórcy portalu w najbliższych miesiącach chcą też - jako pierwsi w Polsce - uruchomić internetową wideowypożyczalnię. Klient wybiera tytuł, płaci, ściąga na komputer plik z filmem, który może kilkakrotnie odtworzyć.

Nic
rynku. - Liczyliśmy na 2-4 tys. użytkowników, a udało się ich zdobyć ponad 20 tys. - mówi Jacek Świderski. Do końca roku ma ich być 200 tys. <br><br>Każdy z użytkowników dostaje własny numer telefonu tak jak w TP SA. Otwiera to przed o2.pl nowe szanse rozwoju w branży telekomunikacyjnej. Będzie zaopatrywać internautów w małe błękitne skrzynki, do których można podłączyć jednocześnie Internet i telefon - bez konieczności płacenia abonamentu. Ale to nie koniec. Twórcy portalu w najbliższych miesiącach chcą też - jako pierwsi w Polsce - uruchomić internetową wideowypożyczalnię. Klient wybiera tytuł, płaci, ściąga na komputer plik z filmem, który może kilkakrotnie odtworzyć. <br><br>Nic
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego