Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 11
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
satysfakcjonujący numerek.
Udany seks to doskonała metoda na odstresowanie (i w ogóle na dobre samopoczucie) - w dodatku metoda potwierdzona przez specjalistów.

Bliżej natury
Wystarczy spoglądać na przyrodę, by zmniejszyć stres - tak wynika z badania opublikowanego w "Journal of American Medical Association". Jeśli więc za oknami twojego biura nie rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok, możesz poprawić swoje otoczenie wieszając na ścianie obrazek tryskający zielenią. Możesz też postawić na biurku zdjęcie, na którym wraz ze swoim facetem wygrzewacie się na plaży lub spacerujecie po lesie. Wystarczy, że przez kilka minut popatrzysz na piękny krajobraz, a nerwy na pewno puszczą.

Zrób sobie przyjemność
Jeśli twoją
satysfakcjonujący numerek. <br>Udany seks to doskonała metoda na odstresowanie (i w ogóle na dobre samopoczucie) - w dodatku metoda potwierdzona przez specjalistów. <br><br>Bliżej natury<br>Wystarczy spoglądać na przyrodę, by zmniejszyć stres - tak wynika z badania opublikowanego w "Journal of American Medical Association". Jeśli więc za oknami twojego biura nie rozprzestrzenia się zapierający dech w piersiach widok, możesz poprawić swoje otoczenie wieszając na ścianie obrazek tryskający zielenią. Możesz też postawić na biurku zdjęcie, na którym wraz ze swoim facetem wygrzewacie się na plaży lub spacerujecie po lesie. Wystarczy, że przez kilka minut popatrzysz na piękny krajobraz, a nerwy na pewno puszczą.<br><br>Zrób sobie przyjemność<br>Jeśli twoją
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego