Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 42
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
by do zastąpienia narkotyków naturalnym środkiem - adrenaliną. Stąd pomysł zawodów i pokazów cyklotrialu, który być może zaowocuje utworzeniem sekcji przy którymś z klubów sportowych. W planach na najbliższą przyszłość - motocross!
Cyklotrial zapewnia niewątpliwie dużą dawkę adrenaliny - nawet u widza. Ekwilibrystyka rowerowa, którą popisywali się niepozorni na pierwszy rzut oka chłopcy zapierała dech w piersiach... Wyobraźmy sobie np. chłopaka, który w pewnym momencie staje "dęba" na tylnym kole małego roweru, po czym niemal bez odbicia... wskakuje na ciężarówkę! Ale też oglądaliśmy nie byle kogo, tylko aktualnych wicemistrzów świata oraz Rafała Kumorowskiego aktualnego mistrza globu.
Witold ZadziorkoAkademia mistrzów

W piątek, 15 października, po raz trzeci
by do zastąpienia narkotyków naturalnym środkiem - adrenaliną. Stąd pomysł zawodów i pokazów &lt;orig&gt;cyklotrialu&lt;/&gt;, który być może zaowocuje utworzeniem sekcji przy którymś z klubów sportowych. W planach na najbliższą przyszłość - motocross!<br>&lt;orig&gt;Cyklotrial&lt;/&gt; zapewnia niewątpliwie dużą dawkę adrenaliny - nawet u widza. Ekwilibrystyka rowerowa, którą popisywali się niepozorni na pierwszy rzut oka chłopcy zapierała dech w piersiach... Wyobraźmy sobie np. chłopaka, który w pewnym momencie staje "dęba" na tylnym kole małego roweru, po czym niemal bez odbicia... wskakuje na ciężarówkę! Ale też oglądaliśmy nie byle kogo, tylko aktualnych wicemistrzów świata oraz Rafała Kumorowskiego aktualnego mistrza globu.<br>&lt;au&gt;Witold Zadziorko&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Akademia mistrzów&lt;/tit&gt;<br><br>W piątek, 15 października, po raz trzeci
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego