Tytuł: Tygodnik Prudnicki
Nr: 10.05 (40)
Miejsce wydania: Prudnik
który zdobywa zwycięską bramkę. Od 80` gospodarze grali w "dziesiątkę" bowiem czerwoną kartką ukarany został ich obrońca. W końcowych minutach Pogoń uzyskała przewagę mądrze szanowała piłkę i pewnie utrzymała korzystny rezultat do ostatniego gwizdka sędziego. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że odniesione zostało po bardzo dobrej grze z groźnym przeciwnikiem.
Interesująco zapowiada się sobotni pojedynek Pogoni z liderem tabeli Edrą Poborszów.

Koszykówka mężczyzn, II liga: Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 76:87
Legła Warszawa
WARSZAWA, 2.10. Po drugiej kolejce tegorocznych rozgrywek koszykarze Pogoni Prudnik znajdują się w gronie pięciu zespołów, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki. W ubiegły weekend prudniczanie odprawili z kwitkiem
który zdobywa zwycięską bramkę. Od 80` gospodarze grali w "dziesiątkę" bowiem czerwoną kartką ukarany został ich obrońca. W końcowych minutach Pogoń uzyskała przewagę mądrze szanowała piłkę i pewnie utrzymała korzystny rezultat do ostatniego gwizdka sędziego. Zwycięstwo cieszy tym bardziej, że odniesione zostało po bardzo dobrej grze z groźnym przeciwnikiem.<br>Interesująco zapowiada się sobotni pojedynek Pogoni z liderem tabeli Edrą Poborszów. &lt;gap&gt; &lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Koszykówka mężczyzn, II liga: Legia Warszawa - Pogoń Prudnik 76:87&lt;/&gt; <br>&lt;tit&gt;Legła Warszawa&lt;/&gt;<br>WARSZAWA, 2.10. Po drugiej kolejce tegorocznych rozgrywek koszykarze Pogoni Prudnik znajdują się w gronie pięciu zespołów, które nie zaznały jeszcze goryczy porażki. W ubiegły weekend prudniczanie odprawili z kwitkiem