Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 2930
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 2001
że nie należy zbyt długo oblewać największego nawet szczęścia.

O WACUSIU
- Falczakowa włączyła telewizor. Akurat kończył się mecz. Wynik był bezbramkowy. "Miałeś szczęście - powiedziała do Falczaka - że nie oglądałeś od początku, bo jak się zaczęło, tak się skończyło".

Będą ucięcia?
Sądząc po ogłoszeniu w "Gazecie Wyborczej" (nr 172), najbliższa przyszłość zapowiada się ostro. W rubryce KUPIĘ czytamy:
Kancelaria Senatu, 00-902 Warszawa, ul. Wiejska 6, ogłasza przetarg nieograniczony na zakup gilotyny.
Może być groźnie, chociaż sporo senatorów i tak już straciło głowę.
(Nadesłał: E. Biela)


Czarny rynek
"Gazeta Wyborcza" (z 15 maja) pisze o jednej z afer na Śląsku:
...wraz ze wspólnikami
że nie należy zbyt długo oblewać największego nawet szczęścia.<br><br>&lt;tit1&gt;O WACUSIU&lt;/&gt;<br>- Falczakowa włączyła telewizor. Akurat kończył się mecz. Wynik był bezbramkowy. "&lt;q&gt;Miałeś szczęście&lt;/&gt; - powiedziała do Falczaka - &lt;q&gt;że nie oglądałeś od początku, bo jak się zaczęło, tak się skończyło&lt;/&gt;".&lt;/&gt;<br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;Będą ucięcia?&lt;/&gt;<br>Sądząc po ogłoszeniu w &lt;name type="tit"&gt;"Gazecie Wyborczej"&lt;/&gt; (nr 172), najbliższa przyszłość zapowiada się ostro. W rubryce KUPIĘ czytamy:<br>Kancelaria Senatu, 00-902 Warszawa, ul. Wiejska 6, ogłasza przetarg nieograniczony na zakup gilotyny.<br>Może być groźnie, chociaż sporo senatorów i tak już straciło głowę.<br>(Nadesłał: &lt;au&gt;E. Biela&lt;/&gt;)&lt;/&gt;<br><br><br>&lt;div1&gt;&lt;tit1&gt;Czarny rynek&lt;/&gt;<br>&lt;name type="tit"&gt;"Gazeta Wyborcza"&lt;/&gt; (z 15 maja) pisze o jednej z afer na Śląsku:<br>...wraz ze wspólnikami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego