Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.14 (11)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA

Olga Bończyk w mniejszym seksie
Gwiazdę "Na dobre i na złe" zobaczymy niebawem u boku Cezarego Pazury!
Aktorka wystąpi w jednym z odcinków nowej serii "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Zagra dawną miłość Gustawa.
Mimo że pierwsza część nie była dobrze przyjęta, druga zapowiada się o wiele bardziej interesująco.
Scenariusze do niej pisze Bartosz Wierzbięta, znany tłumacz filmowy, którego dziełem są polskie dialogi do "Shreka" i innych kinowych hitów. Wierzbięta pisze także scenariusze i dialogi do serialu "Na Wspólnej". Zdjęcia do serialu rozpoczynają się już w tym miesiącu.
KJM

Śmiesznie o dentyście
Nowy sitcom w
EWA WĄSIKOWSKA - TOMCZYŃSKA&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Olga Bończyk w mniejszym seksie&lt;/&gt;<br>Gwiazdę "Na dobre i na złe" zobaczymy niebawem u boku Cezarego Pazury!<br>Aktorka wystąpi w jednym z odcinków nowej serii "Czego się boją faceci, czyli seks w mniejszym mieście". Zagra dawną miłość Gustawa.<br>Mimo że pierwsza część nie była dobrze przyjęta, druga zapowiada się o wiele bardziej interesująco.<br>Scenariusze do niej pisze Bartosz Wierzbięta, znany tłumacz filmowy, którego dziełem są polskie dialogi do "Shreka" i innych kinowych hitów. Wierzbięta pisze także scenariusze i dialogi do serialu "Na Wspólnej". Zdjęcia do serialu rozpoczynają się już w tym miesiącu.<br>&lt;au&gt;KJM&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="home"&gt;&lt;tit&gt;Śmiesznie o dentyście&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;Nowy sitcom w
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego