Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.17 (14)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
później był już w drodze.
"Włodar" zdecydował się na Legię, choć miał także konkretną propozycję ze stabilniejszego finansowo Górnika Zabrze. - W stolicy są lepsze perspektywy sportowe, dlatego ostatecznie wybrałem Legię - powiedział Faktowi piłkarz. - Chcę grać w zespole walczącym o europejskie puchary. Jeśli chodzi o kasę, to w Legii... też przyszłość zapowiada się lepiej - dodał piłkarz, który w rundzie jesiennej był najlepszym i najskuteczniejszym piłkarzem Widzewa Łódź (sześć goli).
Włodarczyk grał już w Legii od 1997 do 1999 r., z przerwą na wypożyczenie do Ruchu Chorzów. Nie był wtedy zbyt skuteczny. W 32 meczach zdobył tylko trzy gole.
- Teraz będzie lepiej, bo moja
później był już w drodze.<br>"Włodar" zdecydował się na Legię, choć miał także konkretną propozycję ze stabilniejszego finansowo Górnika Zabrze. &lt;q&gt;- W stolicy są lepsze perspektywy sportowe, dlatego ostatecznie wybrałem Legię&lt;/&gt; - powiedział Faktowi piłkarz. &lt;q&gt;- Chcę grać w zespole walczącym o europejskie puchary. Jeśli chodzi o kasę, to w Legii... też przyszłość zapowiada się lepiej&lt;/&gt; - dodał piłkarz, który w rundzie jesiennej był najlepszym i najskuteczniejszym piłkarzem Widzewa Łódź (sześć goli).<br>Włodarczyk grał już w Legii od 1997 do 1999 r., z przerwą na wypożyczenie do Ruchu Chorzów. Nie był wtedy zbyt skuteczny. W 32 meczach zdobył tylko trzy gole.<br>&lt;q&gt;- Teraz będzie lepiej, bo moja
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego