Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Fakt
Nr: 01.29 (24)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
Szturc.
Trenujący Rutkowskiego Heinz Kuttin studzi zbyt entuzjastyczne opinie o swoim podopiecznym.
- Skoczył dobrze, ale to jeszcze zbyt mało, żeby wygrać z Adamem - niedowierza austriacki szkoleniowiec, pracujący z polską reprezentacją B.

Adamowi Małyszowi (26 l.) przybył groźny konkurent pod bokiem. Pojedynek z Mateuszem Rutkowskim (18 l.) na skoczni w Karpaczu zapowiada się ciekawie.
KRZYSZTOF ŚWIERCZ

Zapomniał o strzelaniu
Hokeiści New York Islanders zremisowali u siebie z Boston Bruins 2: 2. Mariusz Czerkawski nie powiększył swojego dorobku punktowego.
Polski napastnik Wyspiarzy grał przez 11 minut i 28 sekund. Starał się jak zwykle, walczył, ale... ani razu nie strzelał. W obecnym sezonie Czerkawski zdobył
Szturc.<br>Trenujący Rutkowskiego Heinz Kuttin studzi zbyt entuzjastyczne opinie o swoim podopiecznym.<br>&lt;q&gt;- Skoczył dobrze, ale to jeszcze zbyt mało, żeby wygrać z Adamem&lt;/&gt; - niedowierza austriacki szkoleniowiec, pracujący z polską reprezentacją B.<br><br>Adamowi Małyszowi (26 l.) przybył groźny konkurent pod bokiem. Pojedynek z Mateuszem Rutkowskim (18 l.) na skoczni w Karpaczu zapowiada się ciekawie.<br>&lt;au&gt;KRZYSZTOF ŚWIERCZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art" sub="sport"&gt;&lt;tit&gt;Zapomniał o strzelaniu&lt;/&gt;<br>Hokeiści New York Islanders zremisowali u siebie z Boston Bruins 2: 2. Mariusz Czerkawski nie powiększył swojego dorobku punktowego.<br>Polski napastnik Wyspiarzy grał przez 11 minut i 28 sekund. Starał się jak zwykle, walczył, ale... ani razu nie strzelał. W obecnym sezonie Czerkawski zdobył
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego