Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 18
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
tej niepowtarzalnej oferty, wiadomo jednak, że będzie to równowartość około 100 dol. USD. Tradycyjnie podczas imprezy będzie można skorzystać z możliwości lotów samolotem i szybowcem, oprócz pokazów spadochroniarskich odbędą się pokazy lotnicze.
Oficjalne otwarcie imprezy "Tatra - Boogie" odbędzie się w sobotę (8 V) o godz. 12. Jeśli dopisze pogoda, najatrakcyjniej zapowiadają się na lotnisku dwa najbliższe weekendy - 8, 9 maja i 15, 16 maja.
BZChopin, procesja i festyn

Nastrojowa, patriotyczna wieczornica, uroczystości religijne oraz festyn złożyły się na tegoroczne obchody święta Trzeciego Maja w Nowym Targu.
Muzyka Chopina i teksty Ignacego Paderewskiego złożyły się na spektakl przygotowany w przeddzień uroczystości. Program
tej niepowtarzalnej oferty, wiadomo jednak, że będzie to równowartość około 100 dol. USD. Tradycyjnie podczas imprezy będzie można skorzystać z możliwości lotów samolotem i szybowcem, oprócz pokazów spadochroniarskich odbędą się pokazy lotnicze.<br>Oficjalne otwarcie imprezy "Tatra - Boogie" odbędzie się w sobotę (8 V) o godz. 12. Jeśli dopisze pogoda, najatrakcyjniej zapowiadają się na lotnisku dwa najbliższe weekendy - 8, 9 maja i 15, 16 maja.<br>&lt;au&gt;BZ&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Chopin, procesja i festyn&lt;/tit&gt;<br><br>Nastrojowa, patriotyczna wieczornica, uroczystości religijne oraz festyn złożyły się na tegoroczne obchody święta Trzeciego Maja w Nowym Targu.<br>Muzyka Chopina i teksty Ignacego Paderewskiego złożyły się na spektakl przygotowany w przeddzień uroczystości. Program
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego