Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 1998
oświetlenia należy umieścić w wygodnym miejscu, tak abyśmy podczas przyjęć na świeżym powietrzu lub prac w ogródku mieli do niego łatwy dostęp.
Oświetlenie numeru domu sprawia, że jest on lepiej widoczny, przy tym mamy wrażenie większej gościnności i bezpieczeństwa.
Oświetlenie dekoracyjne do wyeksponowania roślin, drzew i chodników - reflektory typu PAR, żarówki halogenowe i energooszczędne świetlówki kompaktowe zamontowane w specjalnych oprawach.
Światło kojarzące się z bezpieczeństwem i miłym przyjęciem - energooszczędne świetlówki kompaktowe PLE-T i SL.

TYPY ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA
ŻARÓWKI SOFTONE
Żarówki Softone są doskonałe do opraw zwieszakowych i szczególnie polecane do miejsc, gdzie należy unikać mocnego światła. Nie są to żarówki kolorowe
oświetlenia należy umieścić w wygodnym miejscu, tak abyśmy podczas przyjęć na świeżym powietrzu lub prac w ogródku mieli do niego łatwy dostęp.<br>Oświetlenie numeru domu sprawia, że jest on lepiej widoczny, przy tym mamy wrażenie większej gościnności i bezpieczeństwa.<br>Oświetlenie dekoracyjne do wyeksponowania roślin, drzew i chodników - reflektory typu PAR, żarówki halogenowe i energooszczędne świetlówki kompaktowe zamontowane w specjalnych oprawach.<br>Światło kojarzące się z bezpieczeństwem i miłym przyjęciem - energooszczędne świetlówki kompaktowe PLE-T i SL.<br><br>&lt;tit&gt;TYPY ŹRÓDEŁ ŚWIATŁA&lt;/&gt;<br>&lt;tit&gt;ŻARÓWKI SOFTONE&lt;/&gt;<br>Żarówki Softone są doskonałe do opraw zwieszakowych i szczególnie polecane do miejsc, gdzie należy unikać mocnego światła. Nie są to żarówki kolorowe
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego