Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 02
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
przyszłość. Z rozmowy powstaje dokument, który podpisuje i szef, i pracownik. Jeśli potrzeba kogoś na nowe stanowisko, najpierw szuka się odpowiedniego kandydata w firmie. Dziś w Avon Cosmetics Polska jest dwóch obcokrajowców: dyrektor generalny oraz szef studia graficznego, który przyjechał z RPA. Jego poprzednik, Polak, pracuje teraz we Włoszech. To zasada firmy: tak szkolić menedżerów, by mogli pracować dla Avonu w dowolnym kraju.
I jest to główny mechanizm nowoczesnej kariery: ludzie będą częściej przemieszczać się w poszukiwaniu pracy, zmieniać miasta, kraje, firmy i stanowiska. Wizą w tej podróży będą kwalifikacje, otwartość, odwaga i znajomość zasad.
Co ułatwia pracę wśród cudzoziemców
przyszłość. Z rozmowy powstaje dokument, który podpisuje i szef, i pracownik. Jeśli potrzeba kogoś na nowe stanowisko, najpierw szuka się odpowiedniego kandydata w firmie. Dziś w Avon Cosmetics Polska jest dwóch obcokrajowców: dyrektor generalny oraz szef studia graficznego, który przyjechał z RPA. Jego poprzednik, Polak, pracuje teraz we Włoszech. To zasada firmy: tak szkolić menedżerów, by mogli pracować dla Avonu w dowolnym kraju.<br>I jest to główny mechanizm nowoczesnej kariery: ludzie będą częściej przemieszczać się w poszukiwaniu pracy, zmieniać miasta, kraje, firmy i stanowiska. Wizą w tej podróży będą kwalifikacje, otwartość, odwaga i znajomość zasad.<br>Co ułatwia pracę wśród cudzoziemców<br>&#149
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego