Typ tekstu: Książka
Autor: Sekuła Helena
Tytuł: Ślad węża
Rok: 2004
rzecz gotową i nie dorabiać się skrzywienia kręgosłupa nad maszyną do szycia po nocach - dla zasady oburza się Bogna.
- I tak i tak musiałabyś wydać na odpowiednie obuwie. Najważniejsza jest stopa i głowa - Magdalena rozumie, Bogna potrzebuje wsparcia w tym szaleństwie.
Po małej dyskusji Bogna przyjmuje punkt widzenia Magdaleny. W zasadzie czysta oszczędność. Dokupić tylko obuwie, a ileż kosztowałby cały strój. Logiczne? Jeszcze jak. Dla pantofli Giorgo Armaniego można poświęcić całą filozofię, cóż dopiero trochę zdrowego rozsądku. Pozostaje sprawa środków.
- Pożyczę ci, nie powinnaś wyglądać jak kopciucha, skoro na dobrą wróżkę nie możesz liczyć. Z kim się wybierasz?
- Z nikim.
- Sama
rzecz gotową i nie dorabiać się skrzywienia kręgosłupa nad maszyną do szycia po nocach - dla zasady oburza się Bogna.<br>- I tak i tak musiałabyś wydać na odpowiednie obuwie. Najważniejsza jest stopa i głowa - Magdalena rozumie, Bogna potrzebuje wsparcia w tym szaleństwie.<br>Po małej dyskusji Bogna przyjmuje punkt widzenia Magdaleny. W zasadzie czysta oszczędność. Dokupić tylko obuwie, a ileż kosztowałby cały strój. Logiczne? Jeszcze jak. Dla pantofli Giorgo Armaniego można poświęcić całą filozofię, cóż dopiero trochę zdrowego rozsądku. Pozostaje sprawa środków.<br>- Pożyczę ci, nie powinnaś wyglądać jak kopciucha, skoro na dobrą wróżkę nie możesz liczyć. Z kim się wybierasz?<br>- Z nikim.<br>- Sama
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!