Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 21
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
dla Ochrony Przeciwpożarowej" otrzymał - asp. Krzysztof Regiec. Złoty medal za zasługi dla pożarnictwa od Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP dostał mł. asp. Jan Zając, srebrny - st. ogn. Marek Drożdż, brązowy - st. ogn. Marek Kusper i ogn. Janusz Worwa.
Beata ZalotCiupagi dla budowlańców

- To już czwarte targi, początkowo to w zasadzie była dla nas wyprawa w nieznane. Okazało się, że zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci. Cieszymy się, że właśnie tu możemy organizować targi budownictwa - mówił podczas ceremonii otwarcia jeden z organizatorów ekspozycji z agencji reklamowej Promocja z Wadowic.
Na krótką ceremonię otwarcia przybyli starostowie powiatu nowotarskiego Jan Lasyk i tatrzańskiego Andrzej Gąsienica
dla Ochrony Przeciwpożarowej" otrzymał - asp. Krzysztof Regiec. Złoty medal za zasługi dla pożarnictwa od Zarządu Wojewódzkiego Związku OSP RP dostał mł. asp. Jan Zając, srebrny - st. ogn. Marek Drożdż, brązowy - st. ogn. Marek Kusper i ogn. Janusz Worwa.<br>&lt;au&gt;Beata Zalot&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Ciupagi dla budowlańców&lt;/tit&gt;<br><br>- To już czwarte targi, początkowo to w zasadzie była dla nas wyprawa w nieznane. Okazało się, że zostaliśmy bardzo dobrze przyjęci. Cieszymy się, że właśnie tu możemy organizować targi budownictwa - mówił podczas ceremonii otwarcia jeden z organizatorów ekspozycji z agencji reklamowej Promocja z Wadowic.<br>Na krótką ceremonię otwarcia przybyli starostowie powiatu nowotarskiego Jan Lasyk i tatrzańskiego Andrzej Gąsienica
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!