Typ tekstu: Rozmowa bezpośrednia
Tytuł: Rozmowa o zdrowiu,o paleniu,o kosmetyce
Rok powstania: 2001
zębowy.
Aha.
I na to będzie nabudowana korona.
Aha.
Nie wiem, jaką on to metodą robi. A ponieważ powiedział, że to jest ten ostatni ząb tutaj, podtrzymujący, żeby nie było, wiesz, zapadania się tutaj.
Czyli ty nie będziesz miała swojego, tylko będziesz miała na korzeń założony wkręt, tak? Na tej zasadzie?
Tak, tak, tak, tak. I ponieważ mówi, że to jest ostatni ząb podtrzymujący tutaj skórę, żeby nie było zapadania się tutaj.
Policzków.
Dokładnie. To mówi, że powalczymy z nim, ale my z nim walczymy już dwa miesiące, Jola. Co tydzień. Ile można walczyć? I już jutro powiem Panie doktorze, pan
zębowy. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Aha. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; I na to będzie nabudowana korona. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Aha. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Nie wiem, jaką on to metodą robi. A ponieważ powiedział, że to jest ten ostatni ząb tutaj, podtrzymujący, żeby nie było, wiesz, zapadania się tutaj. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Czyli ty nie będziesz miała swojego, tylko będziesz miała na korzeń założony wkręt, tak? Na tej zasadzie? &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Tak, tak, tak, tak. I ponieważ mówi, że to jest ostatni ząb podtrzymujący tutaj skórę, żeby nie było zapadania się tutaj. &lt;/&gt;<br>&lt;who1&gt; Policzków. &lt;/&gt;<br>&lt;who2&gt; Dokładnie. To mówi, że powalczymy z nim, ale my z nim walczymy już dwa miesiące, Jola. Co tydzień. Ile można walczyć? I już jutro powiem &lt;q&gt;Panie doktorze, pan
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!