Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 09.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
jednak zasłużyłaś na taką opinię wśród kolegów z pracy? Sprawdź, czy twoja chęć współzawodnictwa nie wymyka ci się przypadkiem spod kontroli.
1. Chomik samolub. Jeżeli informacje, które gromadzisz, stają się twoją najlepiej strzeżoną tajemnicą, powinnaś pamiętać, że również twoi koledzy mogą spuścić na swoje wiadomości zasłonę milczenia. Pamiętaj o starej zasadzie: "Coś za coś" i naucz się dzielić.
2. Biurowy Sherlock Holmes. Zamiast bez wytchnienia śledzić poczynania współpracowników i wykorzystywać ich potknięcia, skup się na swojej pracy. Z pewnością zrobisz większe postępy.
3. Indywiduum. Unikasz grupowych zadań, w których nie ma szans na zdobycie pozycji lidera? Pamiętaj jednak, że dla szefa
jednak zasłużyłaś na taką opinię wśród kolegów z pracy? Sprawdź, czy twoja chęć współzawodnictwa nie wymyka ci się przypadkiem spod kontroli.<br>1. Chomik samolub. Jeżeli informacje, które gromadzisz, stają się twoją najlepiej strzeżoną tajemnicą, powinnaś pamiętać, że również twoi koledzy mogą spuścić na swoje wiadomości zasłonę milczenia. Pamiętaj o starej zasadzie: "Coś za coś" i naucz się dzielić.<br>2. Biurowy Sherlock Holmes. Zamiast bez wytchnienia śledzić poczynania współpracowników i wykorzystywać ich potknięcia, skup się na swojej pracy. Z pewnością zrobisz większe postępy.<br>3. Indywiduum. Unikasz grupowych zadań, w których nie ma szans na zdobycie pozycji lidera? Pamiętaj jednak, że dla szefa
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!