Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 19
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
zharmonizowanej z piaskową nowiutką podłogą z marmoleum.
- Fakt, że ładniej to przedtem wyglądało - ocenia woźny.
Pani dyrektor cieszy się, bo w nowej auli (największej w powiecie) będzie mogła wygodnie posadzić 140 tegorocznych maturzystów (resztę ulokuje w sali gimnastycznej). Aula to prawdziwa podpora gospodarcza szkoły. Chętnych do wynajmu nie brakuje, w zasadzie kalendarz jest pełny do końca roku. Po posłach obradować tu będzie wojewódzka straż pożarna, Klub Najstarszych Szkół w Polsce, kardiolodzy, dermatolodzy, harcerze i Kongres Krajoznawstwa. Tutaj rozegra się Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce, tu wystąpi także pani Jopek, a może i pan Daniec.
Nie wszyscy gnieźnianie są aulą zachwyceni. Na mieście
zharmonizowanej z piaskową nowiutką podłogą z &lt;orig&gt;marmoleum&lt;/&gt;.<br>- Fakt, że ładniej to przedtem wyglądało - ocenia woźny.<br>Pani dyrektor cieszy się, bo w nowej auli (największej w powiecie) będzie mogła wygodnie posadzić 140 tegorocznych maturzystów (resztę ulokuje w sali gimnastycznej). Aula to prawdziwa podpora gospodarcza szkoły. Chętnych do wynajmu nie brakuje, w zasadzie kalendarz jest pełny do końca roku. Po posłach obradować tu będzie wojewódzka straż pożarna, Klub Najstarszych Szkół w Polsce, kardiolodzy, dermatolodzy, harcerze i Kongres Krajoznawstwa. Tutaj rozegra się Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce, tu wystąpi także pani Jopek, a może i pan Daniec.<br>Nie wszyscy gnieźnianie są aulą zachwyceni. Na mieście
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!