Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
wrażenia zapachowe, dając przyjemne uczucie świeżości.

VAPOMIX FS-1 (świąteczny)
Zwiera olejki o zapachu leśnym m.in. olejek sosnowy i jodłowy. Ma działanie dezynfekujące, doskonale odświeża powietrze i stwarza przyjemny nastrój. Nadaje naturalny zapach sztucznym choinkom.

NSENNE
VAPOMIX I-1 dla zdenerwowanych
Zawiera m.in. olejek majerankowy i lawendowy. Ułatwia zasypianie w stanach napięci nerwowego, stresów, w sytuacjach konfliktowych, kiedy zdenerwowanie uniemożliwia zaśniecie mimo zmęczenia i wyczerpani. Do stosowania wieczorem przed położeniem się do łóżka, lub w sypialni.

VAPOMIX CH-4 dl całej rodziny
Zawiera m.in. olejek petitgrain I osnowy. Działa odpreżająco i uspokajająco, łagodzi wzburzenie i wewnętrzne napięcia a
wrażenia zapachowe, dając przyjemne uczucie świeżości.<br>&lt;gap&gt;<br>VAPOMIX FS-1 (świąteczny)<br>Zwiera olejki o zapachu leśnym m.in. olejek sosnowy i jodłowy. Ma działanie dezynfekujące, doskonale odświeża powietrze i stwarza przyjemny nastrój. Nadaje naturalny zapach sztucznym choinkom.<br>&lt;gap&gt;<br>NSENNE<br>VAPOMIX I-1 dla zdenerwowanych<br>Zawiera m.in. olejek majerankowy i lawendowy. Ułatwia zasypianie w stanach napięci nerwowego, stresów, w sytuacjach konfliktowych, kiedy zdenerwowanie uniemożliwia zaśniecie mimo zmęczenia i wyczerpani. Do stosowania wieczorem przed położeniem się do łóżka, lub w sypialni.<br>&lt;gap&gt;<br>VAPOMIX CH-4 dl całej rodziny<br>Zawiera m.in. olejek petitgrain I osnowy. Działa odpreżająco i uspokajająco, łagodzi wzburzenie i wewnętrzne napięcia a
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego