Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 12(32)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
parę kropel olejku lawendowego.

3 Nie zmuszaj się do snu. Jeśli przewracasz się na łóżku i nie możesz zasnąć, wstań. Zrób coś, co cię uspokaja, sięgnij po książkę (nie oglądaj telewizji). Gdy poczujesz senność, wróć do łóżka.

4 Nie bierz lekarstw nasennych. W większości przypadków jedynie czasowo tłumią trudności z zasypianiem. W efekcie nie jesteś w stanie rozpoznać prawdziwej przyczyny bezsenności, a jeżeli jej nie usuniesz, po odstawieniu leków problem może powrócić.

5 Nie pij alkoholu. Zmniejsza zdrowotne wartości snu - nie wypoczywasz, oblewasz się potem, serce pracuje na wysokich obrotach. Zamiast drinka lepiej wypij wieczorem herbatkę rumiankową.

6 Nie chodź do
parę kropel olejku lawendowego.<br><br>3 Nie zmuszaj się do snu. Jeśli przewracasz się na łóżku i nie możesz zasnąć, wstań. Zrób coś, co cię uspokaja, sięgnij po książkę (nie oglądaj telewizji). Gdy poczujesz senność, wróć do łóżka.<br><br>4 Nie bierz lekarstw nasennych. W większości przypadków jedynie czasowo tłumią trudności z zasypianiem. W efekcie nie jesteś w stanie rozpoznać prawdziwej przyczyny bezsenności, a jeżeli jej nie usuniesz, po odstawieniu leków problem może powrócić.<br><br>5 Nie pij alkoholu. Zmniejsza zdrowotne wartości snu - nie wypoczywasz, oblewasz się potem, serce pracuje na wysokich obrotach. Zamiast drinka lepiej wypij wieczorem herbatkę rumiankową.<br><br>6 Nie chodź do
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego