Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 03.12
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
wywołało masowe protesty, a zagraniczni inwestorzy zagrozili wycofaniem się stamtąd.
(PAP)Albańczycy

i Serbowie wolą walczyć

Nie doszło do podpisania zawieszenia broni między Albańczykami i Serbami.
Strony konfliktu nadal prowadzą ze sobą walki w Dolinie Preszevskiej koło granicy z Kosowem.
Albańczycy odrzucili wczoraj propozycję albańskiego negocjatora Riza Halimi - burmistrza Preszeva - zawarcia z Serbami rozejmu, który przerwałby zbrojne starcia.
Niepowodzeniem zakończyły się też wysiłki NATO. Niedawno utworzona albańska Wyzwoleńcza Armia Preszeva, Medwedji i Bujanovca (UCPMB) odrzuciła w sobotę propozycję przerwania walk przedstawioną podczas rozmów przez wysłannika NATO, Petera Feitha.
Według nich projekt zakłada przekazanie Serbom wioski, która aktualnie jest pod ich kontrolą
wywołało masowe protesty, a zagraniczni inwestorzy zagrozili wycofaniem się stamtąd.<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Albańczycy&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;i Serbowie wolą walczyć&lt;/&gt;<br><br>Nie doszło do podpisania zawieszenia broni między Albańczykami i Serbami.<br>Strony konfliktu nadal prowadzą ze sobą walki w Dolinie Preszevskiej koło granicy z Kosowem.<br>Albańczycy odrzucili wczoraj propozycję albańskiego negocjatora Riza Halimi - burmistrza Preszeva - zawarcia z Serbami rozejmu, który przerwałby zbrojne starcia.<br>Niepowodzeniem zakończyły się też wysiłki NATO. Niedawno utworzona albańska Wyzwoleńcza Armia Preszeva, Medwedji i Bujanovca (UCPMB) odrzuciła w sobotę propozycję przerwania walk przedstawioną podczas rozmów przez wysłannika NATO, Petera Feitha.<br>Według nich projekt zakłada przekazanie Serbom wioski, która aktualnie jest pod ich kontrolą
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!