Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Metropol
Nr: 21/03
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2001
porozumienia pokojowego z nimi.
W czasie spotkania z izraelskim premierem George W. Bush złożył deklarację, że Stany Zjednoczone nie będą usiłowały wymusić pokoju na Bliskim Wschodzie.
Oświadczenie Busha jest potwierdzeniem jego wycofania się z polityki poprzedniego prezydenta USA, Billa Clintona, którego rząd był bardzo zaangażowany w mediacje mające doprowadzić do zawarcia porozumienia pokojowego między Izraelem a Palestyńczykami.
(PAP)


Komandor odpowie za popełniony błąd

USA Trybunał śledczy marynarki wojennej USA odmówił w poniedziałek umorzenia postępowania wobec dowódcy atomowego okrętu podwodnego "Greeneville", który 9 lutego staranował i zatopił japoński statek rybacki.
Formalne orzeczenie obradującego na Hawajach trybunału stwierdza, iż komandor porucznik Scott Waddle
porozumienia pokojowego z nimi.<br>W czasie spotkania z izraelskim premierem George W. Bush złożył deklarację, że Stany Zjednoczone nie będą usiłowały wymusić pokoju na Bliskim Wschodzie.<br>Oświadczenie Busha jest potwierdzeniem jego wycofania się z polityki poprzedniego prezydenta USA, Billa Clintona, którego rząd był bardzo zaangażowany w mediacje mające doprowadzić do zawarcia porozumienia pokojowego między Izraelem a Palestyńczykami.&lt;/&gt;<br>&lt;au&gt;(PAP)&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="news"&gt;<br>&lt;tit&gt;Komandor odpowie za popełniony błąd&lt;/&gt;<br><br>&lt;tit&gt;USA&lt;/&gt; Trybunał śledczy marynarki wojennej USA odmówił w poniedziałek umorzenia postępowania wobec dowódcy atomowego okrętu podwodnego "Greeneville", który 9 lutego staranował i zatopił japoński statek rybacki.<br>Formalne orzeczenie obradującego na Hawajach trybunału stwierdza, iż komandor porucznik Scott Waddle
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!