Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklama ubezpieczeń
Rok: 2000
za niewykorzystany okres ubezpieczenia podlega zwrotowi tylko wówczas, gdy nie wypłacono odszkodowania. Od zwracanej kwoty składki potrąca się koszty manipulacyjne.
§ 12
1. Jeżeli umowa ubezpieczenia została zawarta na okres dłuższy niż 6 miesięcy, ubezpieczający może odstąpić od umowy ubezpieczenia, nie później jednak niż w terminie 30 dni od daty jej zawarcia. Odstąpienie od umowy nie zwalnia ubezpieczającego od obowiązku opłacenia składki za okres, w jakim TUiR "WARTA" SA udzielało ochrony ubezpieczeniowej.
2. Jeżeli przy zawarciu umowy ubezpieczenia uzgodniono płatność składki za ubezpieczenie w ratach, w przypadku nie opłacenia kolejnej raty składki w terminie określonym w umowie ubezpieczenia, TUiR "WARTA" S.A
za niewykorzystany okres ubezpieczenia podlega zwrotowi tylko wówczas, gdy nie wypłacono odszkodowania. Od zwracanej kwoty składki potrąca się koszty manipulacyjne.<br>§ 12<br>1. Jeżeli umowa ubezpieczenia została zawarta na okres dłuższy niż 6 miesięcy, ubezpieczający może odstąpić od umowy ubezpieczenia, nie później jednak niż w terminie 30 dni od daty jej zawarcia. Odstąpienie od umowy nie zwalnia ubezpieczającego od obowiązku opłacenia składki za okres, w jakim TUiR "WARTA" SA udzielało ochrony ubezpieczeniowej.<br>2. Jeżeli przy zawarciu umowy ubezpieczenia uzgodniono płatność składki za ubezpieczenie w ratach, w przypadku nie opłacenia kolejnej raty składki w terminie określonym w umowie ubezpieczenia, TUiR "WARTA" S.A
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!