Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy mieszkań
Rok: 2000
125 miesięcznych wpłat obejmujących:
a) wpłatę na poczet ceny sprzedaży - 0,52% wartości mieszkania
b) miesięczny czynsz najmu - 0,3% wartości mieszkania
4. Po zakończeniu okresu najmu mieszkanie przechodzi na własność Najemcy.
Wszystkie wpłaty dokonywane przez okres realizacji umowy są waloryzowane wskaźnikiem inflacji w stosunku do poziomu cen z daty zawarcia umowy najmu/zobowiązania sprzedaży .
Waloryzacja naliczana jest comiesięcznie przez Dom Development w ramach administrowania rozliczeniami finansowymi stron. Wpłaty dokonywane są na rachunek bankowy Współinwestora w BWR Real Bank S.A. Oddział Warszawa.
Po stronie Współinwestora opodatkowaniu podatkiem dochodowym podlegają jedynie raty czynszu z tytułu najmu (pomniejszone o amortyzację).
Wpłaty na
125 miesięcznych wpłat obejmujących:<br>a) wpłatę na poczet ceny sprzedaży - 0,52% wartości mieszkania <br>b) miesięczny czynsz najmu - 0,3% wartości mieszkania<br>4. Po zakończeniu okresu najmu mieszkanie przechodzi na własność Najemcy.<br>Wszystkie wpłaty dokonywane przez okres realizacji umowy są waloryzowane wskaźnikiem inflacji w stosunku do poziomu cen z daty zawarcia umowy najmu/zobowiązania sprzedaży .<br>Waloryzacja naliczana jest comiesięcznie przez Dom Development w ramach administrowania rozliczeniami finansowymi stron. Wpłaty dokonywane są na rachunek bankowy Współinwestora w BWR Real Bank S.A. Oddział Warszawa.<br>Po stronie Współinwestora opodatkowaniu podatkiem dochodowym podlegają jedynie raty czynszu z tytułu najmu (pomniejszone o amortyzację).<br>Wpłaty na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!