Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy wyposażenia domu
Rok: 2000
stroiki do świec,
kompozycje z suchych kwiatów
kompozycje zapachowe,
kwiaty doniczkowe, obrazy, ramy i wiele innych artykułów.
Honorujemy karty płatnicze


CZY TO MOŻLIWE?
* ZASŁONY,
* FIRANKI,
* KARNISZE
* PROJEKT
* SZYCIE,
* MONTAŻ,

CZY TO MOŻLIWE?
...by firany i zasłony prane w 30( nie kurczyły się i nie rozciągały? Wystarczy godzina na wypranie i zawieszenie. Nie musisz prasować, by Twoje okno wyglądało znów pięknie.
Zadzwoń do DECO-STYLU, a nasi styliści zaprojektują i uszyją Twoje nowe kompozycje okienne.

Fachowe doradztwo: Ewa Chańska, Alina Piotrowska, Małgorzata Ryniewicz, Bożena Sobczak, Jadwiga Wróbel, Anna Zawadzka, Bożena Zubilewicz.
Pon.-pt.: 10-20
Sob/Niedz.: 10-16
DECO STYL
SINDERN
stroiki do świec,<br>kompozycje z suchych kwiatów<br>kompozycje zapachowe,<br>kwiaty doniczkowe, obrazy, ramy i wiele innych artykułów.<br>Honorujemy karty płatnicze&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="advert"&gt;<br>&lt;tit&gt;CZY TO MOŻLIWE?&lt;/&gt;<br>* ZASŁONY, <br>* FIRANKI, <br>* KARNISZE<br>* PROJEKT<br> * SZYCIE, <br>* MONTAŻ,<br><br>CZY TO MOŻLIWE?<br>...by firany i zasłony prane w 30( nie kurczyły się i nie rozciągały? Wystarczy godzina na wypranie i zawieszenie. Nie musisz prasować, by Twoje okno wyglądało znów pięknie.<br>Zadzwoń do DECO-STYLU, a nasi styliści zaprojektują i uszyją Twoje nowe kompozycje okienne.<br>&lt;gap&gt;<br>Fachowe doradztwo: Ewa Chańska, Alina Piotrowska, Małgorzata Ryniewicz, Bożena Sobczak, Jadwiga Wróbel, Anna Zawadzka, Bożena Zubilewicz.<br>Pon.-pt.: 10-20<br>Sob/Niedz.: 10-16<br>DECO STYL<br>SINDERN
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego