Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Tygodnik Podhalański
Nr: 37
Miejsce wydania: Zakopane
Rok: 1999
1990 r. był dyrektorem Muzeum Tatrzańskiego. Opracował m.in szeroki program ratowania zabytków kultury in situ, doprowadził do wznowienia działalności wydawniczej muzeum, reaktywując wydawanie "Rocznika Podhalańskiego". Za jego czasów powstały izby regionalne w Jurgowie i Czarnej Górze, był również inicjatorem i organizatorem skansenu sądeckiego.
(wit)Kupcy dają szansę władzom - Protest zawieszony...

Od godziny 15.00 w środę zawieszony został protest kupców spod Gubałówki, pozbawionych miejsc pracy. Ma to być wyrazem ich mediacyjnego podejścia do sprawy. Jeśli jednak władze miasta nie uwzględnią ich postulatów zmierzających do przywrócenia miejsc pracy, grożą wznowieniem akcji protestacyjnej w zaostrzonej formie już od najbliższego poniedziałku.
Protestujący odwiedzili
1990 r. był dyrektorem Muzeum Tatrzańskiego. Opracował m.in szeroki program ratowania zabytków kultury &lt;foreign&gt;in situ&lt;/&gt;, doprowadził do wznowienia działalności wydawniczej muzeum, reaktywując wydawanie "Rocznika Podhalańskiego". Za jego czasów powstały izby regionalne w Jurgowie i Czarnej Górze, był również inicjatorem i organizatorem skansenu sądeckiego.<br>&lt;au&gt;(wit)&lt;/&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;Kupcy dają szansę władzom - Protest zawieszony...&lt;/tit&gt;<br><br>Od godziny 15.00 w środę zawieszony został protest kupców spod Gubałówki, pozbawionych miejsc pracy. Ma to być wyrazem ich mediacyjnego podejścia do sprawy. Jeśli jednak władze miasta nie uwzględnią ich postulatów zmierzających do przywrócenia miejsc pracy, grożą wznowieniem akcji protestacyjnej w zaostrzonej formie już od najbliższego poniedziałku.<br>Protestujący odwiedzili
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego