Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Przekrój
Nr: 771
Miejsce wydania: Kraków
Rok: 1960
Jesteś śmiała, a nawet zuchwała, masz wielkie plany. Ale pochłaniają cię tysiące niecierpiących zwłoki spraw codziennych. Żyjesz intensywnie. Jesteś zdolna do głębokiej miłości, ale możesz ma obdarzyć tylko kogoś, kogo wysoko cenisz i stawiasz wyżej od siebie. Lubisz towarzystwo, chociaż masz chwile dzikości.
W towarzystwie masz skłonność do komenderowania. Masz zawsze wspaniałe pomysły, czasem zaskakujące. Masz pociąg do mistyfikacji. Zdobywasz wciąż nowych przyjaciół, ale nie zapominasz o dawnych.
Chorujesz rzadko, może nawet nigdy: to dobrze, ponieważ dłuższe leżenie źle na ciebie wpływa.

JEŚLI UTOŻSAMIASZ SIĘ Z TYPEM nr. 2


Jesteś autorytatywna, wszyscy to zaraz zauważają. Jesteś tak pewna, że zawsze masz
Jesteś śmiała, a nawet zuchwała, masz wielkie plany. Ale pochłaniają cię tysiące &lt;orig&gt;niecierpiących&lt;/&gt; zwłoki spraw codziennych. Żyjesz intensywnie. Jesteś zdolna do głębokiej miłości, ale możesz ma obdarzyć tylko kogoś, kogo wysoko cenisz i stawiasz wyżej od siebie. Lubisz towarzystwo, chociaż masz chwile dzikości.<br>W towarzystwie masz skłonność do komenderowania. Masz zawsze wspaniałe pomysły, czasem zaskakujące. Masz pociąg do mistyfikacji. Zdobywasz wciąż nowych przyjaciół, ale nie zapominasz o dawnych.<br>Chorujesz rzadko, może nawet nigdy: to dobrze, ponieważ dłuższe leżenie źle na ciebie wpływa.<br><br>&lt;tit&gt; JEŚLI UTOŻSAMIASZ SIĘ Z TYPEM nr. 2 &lt;/&gt;<br><br><br>Jesteś autorytatywna, wszyscy to zaraz zauważają. Jesteś tak pewna, że zawsze masz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego