Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2004
oczy. Zapewnia odprężenie po trudach dnia.
PIELĘGNACJA CERY
"Pielęgnuj swoja cerę"
Arnika
Krem Nawilżający do Rąk
Ochronny krem do rąk z wyciągiem z migdałów. Stosowny codziennie sprawi, że Twoje dłonie stają się miękkie i przyjemne w dotyku.
Pomadka Roślinna 100%
Chroni Twoje usta tak, aby mimo złych warunków pogodowych były zawsze miękkie i gładkie. Tworzy cieniutką warstwę zapobiegając wysuszaniu ust.
3 Minutek Peeling do Twarzy Kiwi
Odświeżający żel do twarzy z mikrogranulkami i nawilżającym wyciągiem z kiwi.
Bio Specific
Mleczko Do Demakijażu
Nadzwyczaj przyjemne mleczko, które oczyszcza i zmywa makijaż w sposób łagodny, nie uszkadzając naturalnej warstwy ochronne.
"Miękka skóra"
Bio
oczy. Zapewnia odprężenie po trudach dnia. &lt;gap&gt;<br>PIELĘGNACJA CERY<br>"Pielęgnuj swoja cerę"<br>Arnika<br>Krem Nawilżający do Rąk<br>Ochronny krem do rąk z wyciągiem z migdałów. Stosowny codziennie sprawi, że Twoje dłonie stają się miękkie i przyjemne w dotyku. &lt;gap&gt;<br>Pomadka Roślinna 100%<br>Chroni Twoje usta tak, aby mimo złych warunków pogodowych były zawsze miękkie i gładkie. Tworzy cieniutką warstwę zapobiegając wysuszaniu ust. &lt;gap&gt;<br>3 Minutek Peeling do Twarzy Kiwi<br>Odświeżający żel do twarzy z mikrogranulkami i nawilżającym wyciągiem z kiwi. &lt;gap&gt;<br>Bio Specific<br>Mleczko Do Demakijażu<br>Nadzwyczaj przyjemne mleczko, które oczyszcza i zmywa makijaż w sposób łagodny, nie uszkadzając naturalnej warstwy ochronne. &lt;gap&gt;<br>"Miękka skóra"<br>Bio
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego