Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Rzeczpospolita
Nr: 10.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
informatycznych. Z programu konferencji wynika jednak, że dotyczyła ona ogólnych problemów służby zdrowia. Prelegenci mówili m.in. o polityce ochrony zdrowia i warunkach jej tworzenia, o zasadach kontraktowania świadczeń na 2005 rok.
Czy pracownicy NFZ powinni uczestniczyć w konferencjach finansowanych przez firmy, z którymi współpracuje? - Nie widzę w tym nic zdrożnego. Nie ma lepszego sposobu wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami systemu a jego autorami - zapewnia Michał Michalski, rzecznik ComputerLandu.
Zespół zamkowy w Pułtusku oferuje uczestnikom konferencji wiele atrakcji. Z oferty Centrum wynika, że cena za dobę wynosi 220 zł. Rzecznik ComputerLandu dowodzi, że nocleg jest tam znacznie tańszy niż w jakimkolwiek hotelu
informatycznych. Z programu konferencji wynika jednak, że dotyczyła ona ogólnych problemów służby zdrowia. Prelegenci mówili m.in. o polityce ochrony zdrowia i warunkach jej tworzenia, o zasadach kontraktowania świadczeń na 2005 rok.<br>Czy pracownicy &lt;name type="org"&gt;NFZ&lt;/&gt; powinni uczestniczyć w konferencjach finansowanych przez firmy, z którymi współpracuje? - Nie widzę w tym nic zdrożnego. Nie ma lepszego sposobu wymiany doświadczeń pomiędzy użytkownikami systemu a jego autorami - zapewnia &lt;name type="person"&gt;Michał Michalski&lt;/&gt;, rzecznik &lt;name type="org"&gt;ComputerLandu&lt;/&gt;.<br>Zespół zamkowy w &lt;name type="place"&gt;Pułtusku&lt;/&gt; oferuje uczestnikom konferencji wiele atrakcji. Z oferty &lt;name type="place"&gt;Centrum&lt;/&gt; wynika, że cena za dobę wynosi 220 zł. Rzecznik &lt;name type="org"&gt;ComputerLandu&lt;/&gt; dowodzi, że nocleg jest tam znacznie tańszy niż w jakimkolwiek hotelu
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!