Typ tekstu: Książka
Autor: Pinkwart Maciej
Tytuł: Dziewczyna z Ipanemy
Rok: 2003
anatomiczne, a jeszcze bardziej fakt, że mnie mama mierzy pod pachą. Ale pomyślałem sobie, że tak to bywa u dziewczynek. Uciekłem dopiero wtedy, gdy ona ściągnęła mi spodenki. Było mi przyjemnie, ale bałem się, że zrobię coś, czego się będę wstydził powiedzieć na spowiedzi. Tamtego pierwszego nie uważałem za nic zdrożnego - przecież chodziło o zdrowie, które jest najważniejsze.
W czasie któregoś z pobytów w szpitalu, wiele lat później, mama przyniosła wiadomość, że Tina urodziła piękną i zdrową córeczkę. Tatuś był nieznany, a Tina miała 14 lat.
Gdy stanęło się na balkonie i odgarnęło pnący groszek - było widać z daleka błyszczącą taflę
anatomiczne, a jeszcze bardziej fakt, że mnie mama mierzy pod pachą. Ale pomyślałem sobie, że tak to bywa u dziewczynek. Uciekłem dopiero wtedy, gdy ona ściągnęła mi spodenki. Było mi przyjemnie, ale bałem się, że zrobię coś, czego się będę wstydził powiedzieć na spowiedzi. Tamtego pierwszego nie uważałem za nic zdrożnego - przecież chodziło o zdrowie, które jest najważniejsze.<br>W czasie któregoś z pobytów w szpitalu, wiele lat później, mama przyniosła wiadomość, że Tina urodziła piękną i zdrową córeczkę. Tatuś był nieznany, a Tina miała 14 lat.<br>Gdy stanęło się na balkonie i odgarnęło pnący groszek - było widać z daleka błyszczącą taflę
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2020

Przyłącz się do V edycji plebiscytu PWN i zgłoś swoją propozycję.
UWAGA! Zgłoszone słowo nie musi być nowe, slangowe, ani najczęstsze. Doceniamy istotność tematu oraz kreatywność języka!
Powiedz o plebiscycie swoim znajomym.

Głosy można oddawać do
30 listopada 2020 r.

Wyślij
Weź udział w akcji „Młodzieżowe Słowo Roku 2020”!