Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 09.04
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
ja muszę przesiadywać po godzinach. Co mam zrobić?". Wziąć się w końcu za robotę! A nie wypisywać po gazetach na zagonione koleżanki.

Pismo "Świat kobiety" zachęca do ćwiczenia pisania. Pomaga to ponoć w wielu dolegliwościach. Czytamy m.in. "Masz tremę? Napisz: Ja nazywam się... Zwlekasz ze wszystkim? Napisz: ttttttttttttttt. Jesteś zestresowana? Napisz: ieieieieieie". WDR: Jesteś głupia? Napisz: blablabla.

Karolina z Brwinowa ma wątpliwości. Dzieli się nimi z "Tiną": "Mam półdługie włosy. Zwykle układam je na wałkach, ale jest to dość uciążliwe. Jaka szczotka mogłaby je zastąpić? Włosy najlepiej zastąpi szczotka typu mop.

Pismo "Przyjaciółka" radzi, jak polować na ciuchy: "Nie bój
ja muszę przesiadywać po godzinach. Co mam zrobić?". Wziąć się w końcu za robotę! A nie wypisywać po gazetach na zagonione koleżanki.<br><br>Pismo "Świat kobiety" zachęca do ćwiczenia pisania. Pomaga to ponoć w wielu dolegliwościach. Czytamy m.in. "Masz tremę? Napisz: Ja nazywam się... Zwlekasz ze wszystkim? Napisz: ttttttttttttttt. Jesteś zestresowana? Napisz: ieieieieieie". WDR: Jesteś głupia? Napisz: blablabla.<br><br>Karolina z Brwinowa ma wątpliwości. Dzieli się nimi z "Tiną": "Mam półdługie włosy. Zwykle układam je na wałkach, ale jest to dość uciążliwe. Jaka szczotka mogłaby je zastąpić? Włosy najlepiej zastąpi szczotka typu mop.<br><br>Pismo "Przyjaciółka" radzi, jak polować na ciuchy: "Nie bój
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego