Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1994
skórę, przenosząc w jej głębsze warstwy aktywne biologicznie substancje. Po 30. roku życia, cera normalna, tłusta, sucha i mieszana. Rano i wieczorem. Stale lub w formie okresowych kuracji.
MASECZKI KOSMETYCZNE:
Maseczka aktywnie nawilżająca Wiąże i utrzymuje wodę w naskórku dając szybki i wyraźny efekt nawilżenia. Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 25. roku życia, do wszystkich rodzajów cery. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut aż do całkowitego wchłonięcia. Nadmiar zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.
Maseczka odżywczo-regenerująca Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 30. roku
skórę, przenosząc w jej głębsze warstwy aktywne biologicznie substancje. Po 30. roku życia, cera normalna, tłusta, sucha i mieszana. Rano i wieczorem. Stale lub w formie okresowych kuracji.<br>&lt;tit&gt;MASECZKI KOSMETYCZNE:&lt;/&gt;<br>Maseczka aktywnie nawilżająca Wiąże i utrzymuje wodę w naskórku dając szybki i wyraźny efekt nawilżenia. Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 25. roku życia, do wszystkich rodzajów cery. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut aż do całkowitego wchłonięcia. Nadmiar zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.<br>Maseczka odżywczo-regenerująca Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 30. roku
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego