Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy medyczne
Rok: 1994
Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 25. roku życia, do wszystkich rodzajów cery. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut aż do całkowitego wchłonięcia. Nadmiar zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.
Maseczka odżywczo-regenerująca Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 30. roku życia, szczególnie dla cery zmęczonej i starzejącej się. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 5 minut. Nadmiar maseczki zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.
Maseczka specjalna na rozszerzone naczynka Uszczelnia naczynia Krwionośne. Chroni je przed poszerzeniem i pękaniem
Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 25. roku życia, do wszystkich rodzajów cery. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 10 minut aż do całkowitego wchłonięcia. Nadmiar zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.<br>Maseczka odżywczo-regenerująca Odświeża i regeneruje skórę zmęczoną, zestresowaną i postarzałą. Po 30. roku życia, szczególnie dla cery zmęczonej i starzejącej się. 2 razy w tygodniu. Nałożyć maseczkę na twarz i szyję, pozostawić na 5 minut. Nadmiar maseczki zmyć tonikiem i zastosować odpowiedni krem Eris.<br>Maseczka specjalna na rozszerzone naczynka Uszczelnia naczynia Krwionośne. Chroni je przed poszerzeniem i pękaniem
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego