Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1998
Musielibyśmy co dzień zjadać mniej więcej półtora kilograma takiego chleba, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na magnez.
Aby dostarczyć organizmowi niezbędną dzienną dawkę magnezu, można uciec się do gotowych preparatów, sprzedawanych we wszystkich aptekach, np. Asmag, Slow-Mag, Plusssz z magnezem.

Stres, niepokój, depresja

Możliwe, że brakuje ci magnezu, gdy jesteś:
- zestresowana, mocno zaniepokojona lub łatwo wybuchasz gniewem,
- poirytowana i masz wrażenie, że niepokój "ściska cię za gardło",
- masz napady paniki (palpitacje serca, zimne poty, drżenie rąk); nie jest to wprawdzie jedyna przyczyna takich stanów, ale z pewnością pogarsza sytuację.

Gdzie go możemy znaleźć?


ZDROWIE

Zauważyłam, że gdy wychodzę na plażę, na
Musielibyśmy co dzień zjadać mniej więcej półtora kilograma takiego chleba, aby zaspokoić dzienne zapotrzebowanie na magnez.<br>Aby dostarczyć organizmowi niezbędną dzienną dawkę magnezu, można uciec się do gotowych preparatów, sprzedawanych we wszystkich aptekach, np. Asmag, Slow-Mag, Plusssz z magnezem.<br><br>&lt;tit&gt;Stres, niepokój, depresja&lt;/&gt;<br><br>Możliwe, że brakuje ci magnezu, gdy jesteś:<br>- zestresowana, mocno zaniepokojona lub łatwo wybuchasz gniewem,<br>- poirytowana i masz wrażenie, że niepokój "ściska cię za gardło",<br>- masz napady paniki (palpitacje serca, zimne poty, drżenie rąk); nie jest to wprawdzie jedyna przyczyna takich stanów, ale z pewnością pogarsza sytuację.<br><br>&lt;tit&gt;Gdzie go możemy znaleźć?&lt;/&gt;<br>&lt;gap&gt;&lt;/&gt;<br><br>&lt;page nr=122&gt;<br><br>&lt;div type="art"&gt;<br><br>&lt;tit&gt;ZDROWIE&lt;/&gt;<br><br>&lt;intro&gt;Zauważyłam, że gdy wychodzę na plażę, na
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego