Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Polityka
Nr: 10.02 (40)
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2004
jak je nazywałam - kolorowych koralików, to był mój świat. A ten prawdziwy przesuwał się gdzieś obok. Straciłam tyle prawdziwych emocji. Tyle pięknych chwil. Dopiero teraz staram się to wszystko nadrobić i wynagrodzić krzywdy rodzinie. Jako babcia.

Łykać świat w tabletce

Apteka w trzytysięcznym Skórczu w Pomorskiem. - Społeczeństwo mamy coraz bardziej zestresowane, to i chętnych na leki uspokajające jest więcej. Najpopularniejsze spośród sprzedawanych w naszej aptece to Relanium i Valium - mówi farmaceutka Ewa Rocławska. - Rzadziej sprzedajemy droższe leki bez recepty typu Deprim, bo tu cena robi swoje.

Warszawa, jedna z aptek sieci Cefarm: zainteresowanie środkami uspokajającymi i nasennymi rośnie, a ich nabywcami
jak je nazywałam - kolorowych koralików, to był mój świat. A ten prawdziwy przesuwał się gdzieś obok. Straciłam tyle prawdziwych emocji. Tyle pięknych chwil. Dopiero teraz staram się to wszystko nadrobić i wynagrodzić krzywdy rodzinie. Jako babcia.<br><br>&lt;tit&gt;Łykać świat w tabletce&lt;/&gt;<br><br>Apteka w trzytysięcznym Skórczu w Pomorskiem. - Społeczeństwo mamy coraz bardziej zestresowane, to i chętnych na leki uspokajające jest więcej. Najpopularniejsze spośród sprzedawanych w naszej aptece to Relanium i Valium - mówi farmaceutka Ewa Rocławska. - Rzadziej sprzedajemy droższe leki bez recepty typu Deprim, bo tu cena robi swoje.<br><br>Warszawa, jedna z aptek sieci Cefarm: zainteresowanie środkami uspokajającymi i nasennymi rośnie, a ich nabywcami
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!