Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
mnie tytuł Miss World, czy nie, chciałabym inspirować ludzi do tego, żeby byli dobrzy.
Bla, bla, bla - wydaje mi się, że nie potrafiłaby powiedzieć nic innego...
Już po dwóch dniach pobytu na Seszelach widać, że dziewczyny są wręcz rozrywane. Liczy się tylko jedno: ciało. Mimo to wszystkie, nawet te najbardziej zestresowane, twierdzą, że "nigdy się tak dobrze nie bawiły". Także biedna miss Szwecji, która podobno tak strasznie tęskni za domem, że dwa dni temu dostała ataku bulimicznego głodu, mówi:
- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być. Znalazłam tylu nowych przyjaciół!
Jednak organizatorzy twierdzą coś zupełnie, ale to zupełnie innego:
- Dziewczyny przez
mnie tytuł Miss World, czy nie, chciałabym inspirować ludzi do tego, żeby byli dobrzy.<br>Bla, bla, bla - wydaje mi się, że nie potrafiłaby powiedzieć nic innego...<br>Już po dwóch dniach pobytu na Seszelach widać, że dziewczyny są wręcz rozrywane. Liczy się tylko jedno: ciało. Mimo to wszystkie, nawet te najbardziej zestresowane, twierdzą, że "nigdy się tak dobrze nie bawiły". Także biedna miss Szwecji, która podobno tak strasznie tęskni za domem, że dwa dni temu dostała ataku bulimicznego głodu, mówi:<br>- Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę tu być. Znalazłam tylu nowych przyjaciół!<br>Jednak organizatorzy twierdzą coś zupełnie, ale to zupełnie innego:<br>- Dziewczyny przez
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!