Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 7
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 1999
dniu włącz muzykę i sięgnij po kosmetyki, które pomogą ci się odprężyć.


Na włosy:
Zmęczenie i stresy odbijają się na wyglądzie twarzy. Krem D-Stress Biothermu działa kojąco na skórę. Zawarte w nim naturalne esencje roślin orzeźwiają, tonizują, dają uczucie odprężenia (180 zł).
W laboratoriach Lancôme'a opracowano krem nawilżający dla zestresowanej skóry Hydra Zen, który rozluźnia napięte rysy twarzy (190 zł).
Z głębi oceanu:
Maseczka morska Dermiki z serii Algamarina zawiera wyciągi ze świeżych alg morskich. Dostarcza skórze składniki odżywcze, witaminy i sole mineralne. Normalizuje funkcje skóry zaburzone przez stres (33 zł).

Relaks w kąpieli:
W gamie produktów Kérastase Sensitive oprócz
dniu włącz muzykę i sięgnij po kosmetyki, które pomogą ci się odprężyć.<br><br><br>Na włosy:<br> Zmęczenie i stresy odbijają się na wyglądzie twarzy. Krem D-Stress Biothermu działa kojąco na skórę. Zawarte w nim naturalne esencje roślin orzeźwiają, tonizują, dają uczucie odprężenia (180 zł).<br> W laboratoriach Lancôme'a opracowano krem nawilżający dla zestresowanej skóry Hydra Zen, który rozluźnia napięte rysy twarzy (190 zł).<br>Z głębi oceanu:<br> Maseczka morska Dermiki z serii Algamarina zawiera wyciągi ze świeżych alg morskich. Dostarcza skórze składniki odżywcze, witaminy i sole mineralne. Normalizuje funkcje skóry zaburzone przez stres (33 zł).<br><br>Relaks w kąpieli:<br> W gamie produktów Kérastase Sensitive oprócz
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!