Typ tekstu: Druki ulotne
Tytuł: reklamy kosmetyczne
Rok: 2003
przeznaczony do pielęgnacji szorstkiego, zgrubiałego i popękanego naskórka pięt, łokci, kolan, rąk. Systematyczne stosowanie balsamu zapobiega rogowaceniu i pękaniu naskórka, poprawi jego wygląd, przywraca gładkość i delikatność.

BALSAMY

Woda lawendowa
otrzymywana z kwiatostanu lawendy woda, zawierająca rozpuszczalne w wodzie składniki olejku lawendowego, zalecana dla cery tłustej oraz suchej, zmęczonej i zestresowanej. Stosowana do codziennej pielęgnacji cery (może być stosowana na makijaż) działa nawilżająco, stymulująco i odświeżająco, oczyszcza pory skóry oraz powoduje ich zamykanie. Doskonała po goleniu.

Woda różana
otrzymywana z płatków róży stulistnej woda, zawierająca rozpuszczalne w wodzie składniki olejku różanego, zalecana dla cery normalnej, suchej, wrażliwej, mieszanej, zmęczonej i starzejącej
przeznaczony do pielęgnacji szorstkiego, zgrubiałego i popękanego naskórka pięt, łokci, kolan, rąk. Systematyczne stosowanie balsamu zapobiega rogowaceniu i pękaniu naskórka, poprawi jego wygląd, przywraca gładkość i delikatność.<br>&lt;gap&gt;<br>BALSAMY<br>&lt;gap&gt;<br>Woda lawendowa<br>otrzymywana z kwiatostanu lawendy woda, zawierająca rozpuszczalne w wodzie składniki olejku lawendowego, zalecana dla cery tłustej oraz suchej, zmęczonej i zestresowanej. Stosowana do codziennej pielęgnacji cery (może być stosowana na makijaż) działa nawilżająco, stymulująco i odświeżająco, oczyszcza pory skóry oraz powoduje ich zamykanie. Doskonała po goleniu.<br>&lt;gap&gt;<br>Woda różana <br>otrzymywana z płatków róży stulistnej woda, zawierająca rozpuszczalne w wodzie składniki olejku różanego, zalecana dla cery normalnej, suchej, wrażliwej, mieszanej, zmęczonej i starzejącej
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!