Typ tekstu: Prasa
Tytuł: Cosmopolitan
Nr: 08.00
Miejsce wydania: Warszawa
Rok: 2000
likwiduje zmarszczki i regeneruje komórki; 225 zł.

Relaks dla skóry

Kobiety żyją dziś intensywnie. Praca, dom, ciągły pośpiech, zbyt mało snu. Wydawałoby się, że nie masz kłopotów ze skórą, aż tu pewnego ranka dostrzegasz na niej drobne zmarszczki i poszarzały kolor. W laboratoriach Shiseido stworzono nową serię przeznaczoną do pielęgnacji zestresowanej skóry - The Skincare. Naukowcy odkryli, że między naskórkiem i skórą właściwą znajduje się cieniutka membrana podstawna, która odpowiada za komunikację między tymi warstwami skóry. Kiedy membrana jest zdrowa, skóra funkcjonuje lepiej, jest gładka i promienna. W serii The Skincare znajdziesz m.in. kremy, produkty do demakijażu, maseczkę.

Sposób na cellulit
likwiduje zmarszczki i regeneruje komórki; 225 zł.<br><br>&lt;tit&gt;Relaks dla skóry &lt;/&gt;<br><br>Kobiety żyją dziś intensywnie. Praca, dom, ciągły pośpiech, zbyt mało snu. Wydawałoby się, że nie masz kłopotów ze skórą, aż tu pewnego ranka dostrzegasz na niej drobne zmarszczki i poszarzały kolor. W laboratoriach Shiseido stworzono nową serię przeznaczoną do pielęgnacji zestresowanej skóry - The Skincare. Naukowcy odkryli, że między naskórkiem i skórą właściwą znajduje się cieniutka membrana podstawna, która odpowiada za komunikację między tymi warstwami skóry. Kiedy membrana jest zdrowa, skóra funkcjonuje lepiej, jest gładka i promienna. W serii The Skincare znajdziesz m.in. kremy, produkty do demakijażu, maseczkę.<br><br>&lt;tit&gt;Sposób na cellulit
zgłoś uwagę
Przeglądaj słowniki
Przeglądaj Słownik języka polskiego
Przeglądaj Wielki słownik ortograficzny
Przeglądaj Słownik języka polskiego pod red. W. Doroszewskiego

Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Zapraszamy do udziału w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2021!

Pobierz e-book i bądź na bieżąco!

Zakamarki młodej polszczyzny.

Nie przegap swoich promocji i zniżek!
Administratorem danych osobowych jest Wydawnictwo Naukowe PWN S.A. z siedzibą w Warszawie (02-460), ul. G. Daimlera 2. Dane mogą być udostępniane na rzecz PZWL Wydawnictwo Lekarskie Sp. z o. o. oraz ePWN sp. z o.o. w celu ułatwienia Użytkownikowi założenia konta w serwisie tych spółek. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym przysługujących prawach, znajdziesz w Polityce Prywatności.
Wyślij

WEŹ UDZIAŁ W AKCJI "MŁODZIEŻOWE SŁOWO ROKU 2021"!